ЗАПРОШУЄМО ВСІХ МОЛОДИХ ТА СИЛЬНИХ ГРОМАДЯН ДО ВСТУПУ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!

Дата: 08.02.2024 09:54

Бути військовим - це більше, ніж просто робота, а покликання боротися за свободу, мир та безпеку нашої країни. Це повна відданість службі своїй країні і захисту своїх співгромадян.

Запрошуємо громадян України віком від 18 до 45 років розглянути можливість вступу до Збройних сил України за контрактом. Україна потребує молодих, відповідальних та відважних людей, готових захищати нашу країну та її суверенітет. Приєднавшись до Збройних сил України за контрактом, Ви маєте можливість скористатися певними перевагами:

- обрати спеціалізацію та місце служби, професійний розвиток та незмінну моральну підтримку;

- стабільне щомісячне грошове забезпечення (від 20 000грн.);

- щорічна відпустка від 30 до 45 днів та виплата оздоровчих коштів в розмірі місячного забезпечення (від 20 000 грн.);

- можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності;

- можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу;

- право на пенсію після 25 років вислуги.

Україна потребує вашої підтримки та відданості! Приєднуйтеся до Збройних сил України за контрактом та станьте справжнім героєм своєї країни!

З питань умов проходження військової служби за контрактом, оформлення документів звертатися до другого відділу Хмельницького РТЦК та СП.

Адреса для звернень: м.Городок, пров.Гуменного,2.

тел. +380977495714, (+380682029129 - цілодобово).