На варті захисту прав людини

Дата: 22.02.2024 13:36

21 лютого 2024 року у міській раді представники Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в  Хмельницькій області,   провели робочу  зустріч із керівним складом ради та керівниками структурних підрозділів. Обговорювали питання  ста­ну дот­ри­ман­ня прав лю­ди­ни у  Городоцькій міській територіальній громаді, зок­ре­ма прав ді­тей, внут­рішньо пе­ре­мі­ще­них осіб, вій­сько­вос­лужбов­ців, прав лю­дей, які пе­ре­бу­ва­ють в міс­цях нес­во­бо­ди.

Під час зустрічі Оксана Кізаєва, очільниця регіонального представництва, поінформувала посадових осіб міської ради  про роль інституції Омбудсмана в Україні щодо дотримання та захисту прав людей, із роботою регіонального представництва в Хмельницькій області та повідомила про порядок звернення до Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Результатом зустрічі стала домовленість сторін про взаємодію задля дотримання прав громадян, зокрема права на звернення, забезпечення захисту прав внутрішньо переміщених осіб, прав дітей та інших вразливих категорій населення.