Державна податкова служба інформує про запровадження нового сервісу

Дата: 05.03.2024 14:30

Головне управління ДПС у Хмельницькій області (Городоцька ДПІ) інформує про те, що Державна податкова служба України, працюючи над поліпшенням якості та умов надання послуг платникам, продовжуючи перетворення на цифровий сервісний орган, запровадила дистанційний запис для отримання послуг в Центрах обслуговування платників – електронну чергу.

Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість записатися до Електронної черги в режимі online, зателефонувавши до Контакт-центру ДПС за номером телефону: 0 800 501 007 (напрямок 6), обрати необхідну адміністративну послугу та визначити зручну дату і час візиту, не витрачаючи зайвого часу на очікування в черзі.

Підтвердження запису в електронну чергу надходить платнику на адресу зазначеної ним електронної скриньки.

Зокрема, скористатися записом до електронної черги платники можуть для отримання таких адміністративних послуг як (але не виключно):

• видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;
  • видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору;
  • реєстрація платником єдиного податку;
  • отримання витягу з реєстру платника єдиного податку;
  • підтвердження статусу податкового резидента України  (фізичні особи) та інш.

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області, розміщений на офіційному сайті за посиланням «km.tax.gov.ua»/ «Діяльність»/ «Адміністративні послуги». В графі «Інформаційні картки» можливо завантажити інформаційну картку, в якій наведена інформація про місця прийому суб’єктів звернень для надання зазначеної адміністративної послуги.

Запрошуємо платників податків користуватися даним сервісом, адже це полегшить процес отримання потрібної послуги без тривалого очікування в черзі та поліпшить якість та умови надання послуг платникам.

Наталія ХОРОШОВА, начальник Городоцької ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області