Обстежено місця тимчасового проживання ВПО

Дата: 11.03.2024 14:29

З початку запровадження воєнного стану на території України Городоцька міська територіальна громада приймає переселенців, які евакуйовуються з тих областей України, де проводяться активні бойові дії. Внутрішньо переміщені особи проживають сьогодні як в приватному секторі громади, так і в місцях тимчасового проживання, які облаштовані на виконання вимог постанови КМУ  від 01.09.2023р. №930 «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

06 березня представники Городоцької міської ради, КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» та Городоцького відділу Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості провели робочі зустрічі з вимушеними переселенцями, які на даний час проживають у селах Тростянець, Борщівка та Кремінна. Під час візиту, в черговий раз, було роз’яснено «Порядок функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Городоцької міської територіальної громади», затверджений рішенням виконавчого комітету Городоцької міської ради № 191/2023   від 26.10.2023р.,  умови договору користування приміщеннями місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, а також роз’яснено умови, за яких працездатні ВПО зможуть отримувати державну допомогу після 01 березня 2024 року.