Вітали комунальників громади

Дата: 18.03.2024 16:02

17 березня – день працівників житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення. Щорічно в Україні це свято відзначається у третю неділю березня.

Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті  нашої громади, а  особливо зараз, під час війни. Сьогодні працівники цієї стратегічної галузі гідно і стійко долають усі труднощі, в будь – яких умовах забезпечують нас теплом, водою, світлом та іншими послугами.

З цієї нагоди, напередодні професійного свята, до працівників КУ «Городоккомунсервіс» із вітальним словом звернувся керівник  Антон Федощук, який подякував за роботу та побажав мирного неба та найшвидшої перемоги.

Слова вдячності на адресу комунальників прозвучали і від заступника міського голови Дмитра Варшавського та начальника відділу житлово -комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Сергія Літвінчука.

За сумлінну, самовіддану  щоденну працю кращі працівники підприємства були відзначені Подяками міської ради.