Не на словах, а на ділі дбаймо про благоустрій та чистоту своєї громади!

Дата: 27.03.2024 10:18

Шановні жителі, керівники установ, підприємств та організацій Городоцької міської територіальної громади!

Традиційно весняної пори в Городоцькій міській територіальній громаді проводиться щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля»  та «День благоустрою».

Відповідно до рішення виконавчого комітету № 89  від 13 березня 2024р. Про заходи щодо участі у проведенні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та «Дня благоустрою»  Городоцької міської територіальної громади» провести з 25 березня 2024 року по  25 квітня 2024 року на території  Городоцької міської територіальної громади заходи в рамках щорічної всеукраїнську акції «За чисте довкілля».

28 березня 2024 року оголошено «День благоустрою» на території міської територіальної громади.

Метою проведення акцій з благоустрою є забезпечення утримання територій населених пунктів Городоцької громади у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та естетичного вигляду об’єктів благоустрою.

Міська рада та її виконавчий комітет запрошує підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, суб’єктів підприємницької діяльності, жителів Городоцької міської територіальної громади прийняти участь у весняному прибиранні.

Кожен житель громади має розуміти, що чистота громади залежить саме від нього.