Заклади охорони здоров´я завершили звітування про свою фінансово-господарську діяльність

Дата: 29.03.2024 15:05

27 березня  в міській раді розпочала роботу балансова комісія з підведення підсумків щодо виконання статутних зобов’язань та фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Городоцької міської ради за 2023 рік.

Голова комісії - Неоніла Андрійчук, разом з іншими членами комісії заслухали керівників та бухгалтерів медичних закладів, що належать до комунальної власності громади.

В перший день роботи комісії, звітували про свою минулорічну діяльність комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунальне підприємство «Аптека «Городоцька».

29 березня - комунальне некомерційне підприємство «Городоцька  міська багатопрофільна лікарня».

У 2023 році  на покращення роботи закладів  охорони здоров’я громади з міського бюджету спрямовано понад 13 млн. грн. Фінансове забезпечення закладів здійснювалося за рахунок надходжень за надані послуги в рамках виконання програми медичних гарантій, надходжень з міського бюджету, надання платних послуг та отримання благодійної допомоги. Зокрема, від НСЗУ надійшло 100,4 млн. грн.

Інформуючи членів балансової комісії про діяльність у минулому році, про спрямування бюджетних коштів та власних надходжень на забезпечення першочергових потреб підприємств, керівники розповіли й про напрямки розвитку на найближчу перспективу.

Спільними зусиллями міської ради та керівників закладів охорони здоров’я робиться все можливе, аби жителі громади отримували якісну, своєчасну та кваліфіковану медичну допомогу.