П’ять орденів «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) вручено родинам загиблих

Дата: 03.04.2024 17:02

Третій рік повномасштабного вторгнення окупантів щоденно, на жаль, забирає кращих синів та доньок України. Адже мужні воїни ЗСУ третій рік поспіль героїчно боронять кордони нашої держави та мужньо протистоять російській орді.

У залі засідань міської ради відбулись заходи з вручення державних відзнак полеглим у російсько-українській війні нашим землякам, які несли службу в ЗСУ.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання службових обов’язків орденами «За мужність» ІІІ ступеня  нагороджено(посмертно) наших Героїв - земляків:

•  Волоса Ігоря Ігоровича;
  •  Марченкова Богдана Юрійовича;
  • Балана Андрія Олександровича;
  • Чернець Віталія Вікторовича;
  • Кодісова Дмитра Олександровича.

Державні відзнаки отримали рідні загиблих.  Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх, хто віддав своє життя за нашу Україну.

У зверненні до родин загиблих голова Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук підкреслив, що ці нагороди, звісно, не повернуть рідним чоловіків, батьків, синів та братів. Але вони – нагадування, що ми пам’ятаємо та цінуємо ту найвищу пожертву, яку склали мужні сини України в час війни для наближення нашої перемоги.

Олена Гріх, секретар міської ради, зі словами вдячності та співчуття до рідних зауважила, що наші захисники показали приклад мужності й самопожертви. Їхній приклад завжди буде вписано у нашій пам’яті й на ньому зростатимуть прийдешні покоління.

Низький уклін і вічна шана Героям-Захисникам!