Робоча нарада з старостами сіл Городоцької громади
04 квітня в залі засідань Городоцької міської ради під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Ольги Бистрицької відбулась нарада зі старостами сіл Городоцької міської територіальної громади.
На порядку денному наради обговорювалось чимало робочих питань, з якими працюють старости на своїх підвідомчих територіях.
Зокрема, детально опрацьовано питання щодо порядку реєстрації нотаріальних дій посадовими особами ОМС в системі електронної взаємодії органів виконавчої влади та ведення діловодства в старостинських округах відповідно до затвердженої Інструкції з діловодства у Городоцькій міській ради.
Про стан виконання робіт з благоустрою на території старостинських округів проінформував начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Сергій Літвінчук.
Не залишили поза увагою питання взаємодії з внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території старостинських округів та виконання заходів щодо мобілізаційної роботи.
Начальник ДПІ Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Наталя Хорошова довела до відома присутніх інформацію про декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році та про необхідність своєчасної сплати платежів до місцевого бюджету.