Онлайн-шопінг: не віддавайте заощадження шахраям

Дата: 08.04.2024 15:07

Не потрапити на гачок інтернет-шахраїв при здійсненні покупок онлайн допоможе дотримання правил платіжної безпеки:

▪ Не переходьте за сумнівними посиланнями, надісланими на електронну пошту, в соцмережах або месенджерах.

▪ Не вводьте дані банківських карток на сумнівних сайтах і не поспішайте одразу оплачувати покупку.

▪ Не повідомляйте стороннім особам телефоном або через месенджери реквізити банківських карток, коди підтверджень від банку та баланси на ваших рахунках.

Для оплати покупок в інтернеті рекомендовано завести окрему банківську картку і поповнювати її під конкретні покупки.

Також переконайтеся, що до ваших карток підключена технологія 3D Secure. Більшість банків підключають її до своїх продуктів автоматично. Але платежі з цією технологією має підтримувати і той інтернет-магазин, на якому ви робите покупку.

Не рекомендується здійснювати оплату, вводити реквізити карток, використовуючи публічний Wi-Fi.