Всеукраїнський день довкілля

Дата: 18.04.2024 15:42

Всеукраїнський день довкілля відзначають в Україні щорічно у третю суботу квітня, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98.

Головна мета свята – проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища (очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об’єктів) та поширення екологічних знань задля підвищення рівня екологічної свідомості українців.

Це свято нагадує людям про особисту відповідальність за збереження та відновлення навколишнього середовища, що страждає від результатів життєдіяльності людини.

Здоров’я людини безпосередньо залежить від стану довкілля – чистоти повітря, ґрунту, води. Забруднене навколишнє природне середовище стає джерелом виникнення хвороботворних мікроорганізмів та небезпечних шкідливих речовин, що потрапляють в організм людини і спричиняють тяжкі наслідки для здоров’я.

Тому людині необхідно змінити своє неконтрольоване споживацьке ставлення до природних ресурсів, замінити його турботою та уважним ставленням до живого.

Турбота про довкілля починається з кожного особисто, родини, власного будинку, вулиці.

Городоцька міська рада запрошує всіх мешканців територіальної громади, підприємств, установ, організації всіх форм власності  взяти активну участь  у проведенні  Всеукраїнського дня довкілля і внести   цим вагомий внесок   у справу збереження  навколишнього середовища, унеможливлення його забруднення, підтримання порядку та підвищення естетичного та санітарного стану довкілля нашої громади.

Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради