Подорож до минулого сторінками книги: презентація книги Дмитра Полюховича «Тадей Грабянка – король ілюмінатів»

Дата: 18.04.2024 16:42

Сьогодні, у залі центральної публічної бібліотеки поціновувачі літератури мали змогу ознайомитись із новим твором нашого земляка, знаного українського краєзнавця, туристичного гіда Поділлям, кореспондента та штатного журналіста низки загальнонаціональних та закордонних видань Дмитра Полюховича.

Книга «Тадей Грабянка – король ілюмінатів»  плід багаторічної дослідницької праці автора та фундаментальний крок углиб дослідження української езотерики. Робота з науковою діяльністю розповідає про життєвий і творчий шлях видатного подолянина, українсько -литовського шляхтича, засновника та очільника авіньйонського ордену ілюмінатів, духовидця та людини, що вершила й засвідчувала хід історії зламу 18-го та 19 -го сторіч – Тадея герба Лешиц Грабянки.

Розвідка написана легкою, захопливою мовою та наснажена ілюстраціями, а відтак сподобається і професійним дослідникам і поціновувачам інших літературних жанрів.