Меморандум із БО БФ «Рокада»

Дата: 18.04.2024 16:47

Міський голова Неоніла Андрійчук та регіональна координаторка у Хмельницькій області БО БФ  «Рокада» Тетяна Сич сьогодні офіційно підписали Меморандум про співпрацю.

Із представниками саме цього фонду наша громада співпрацює від 11 квітня 2022 року. Разом вдалося реалізувати проєкт по облаштуванні дитячого простору у міському Будинку культури, який досить успішно працює. Також придбано побутову техніку, здійснено косметичні ремонти приміщень у місцях компактного проживання ВПО. Надано допомогу для облаштування спальних місць, неодноразово наші ВПО саме від БО БФ «Рокада» отрримували засоби гігієни, продукти харчування тощо.

Дякуємо представникам  БО БФ «Рокада»  за постійну підтримку та допомогу. Спільними зусиллями ми зможемо зреалізуватиш  задумане задля розвитку і покращення життєдіяльності жителів нашої громади.