Працювала балансова комісія

Дата: 24.04.2024 16:46

24 квітня продовжила роботу балансова комісія з підведення підсумків щодо виконання статутних зобов’язань та фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Городоцької міської ради за  2023 рік.

Розглянули звіт комунального підприємства «Городоккомунсервіс» про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за   попередній рік.

За звітний період комунальним підприємством:

- реалізовано 470 тис.м3 води, в т.ч. по селах 157 тис.м3.;

- відведено 132 тис. м3 каналізаційних стоків;

- вивезено і захоронено 24 тис м3 твердих побутових відходів.

Головною проблемою у роботі підприємства є незадовільний стан водопровідних  та каналізаційних мереж, зношеність артезіанських свердлових та застаріле обладнання. Та все ж таки підприємство намагається якісно надавати послуги населенню.

Важливим напрямом роботи залишається утримання вулично-шляхової мережі населених пунктів громади. У 2023 році проведено поточний ремонт дорожнього покриття загальною площею 734 тис. кв. м, з них: у місті - 127,7 тис. кв. м, у  сільських населених пунктах - 606,1 тис. кв. м (грейдерування, планування вулиць щебеневим покриттям, ямковий ремонт).

З міського бюджету підприємству надано  фінансову підтримку у формі поповнення статутного капіталу на здійснення господарської діяльності, пов`язаної з наданням послуг жителям громади , за які придбано: екскаватор, мулосос, самоскид, 40 глибинних насосів, здійснено капітальний ремонт екскаватора «Борекс», здійснено ремонт автомобіля ГАЗ.

Керівництво підприємства ознайомило  членів  комісії з  планами на 2024 рік, аби жителі громади отримували якісні та своєчасні послуги підприємства.

За підсумками засідання балансової комісія прийнято відповідні рекомендації.