Зустріч із представниками БФ «Право на захист»

Дата: 25.04.2024 17:15

Із робочим візитом у міську раду завітали представники БО «Право на захист». Метою зустрічі слугувало надання юридичної консультації з питань умов та механізму створення фонду житла для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади.

Зокрема, обговорено поетапність технічних та нормативно - правових робіт з відновлення (реконструювання) будівлі колишнього дитячого садка «Ялинка»  для тимчасового проживання ВПО.

Нагадаємо, що за ініціативи міської ради та за сприяння організації «Металаб»  приміщення дитячого садка «Ялинка планується реконструювати у тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади.

Ремонтні роботи розпочнуться найближчим часом і плануються завершити до грудня 2024 року. Наразі розробляється проектно -кошторисна документація.

Дякуємо нашим партнерам УВКБ ООН за постійну підтримку.