«Свято Великодня»

Дата: 02.05.2024 15:50

Весна! Чудова й неповторна пора року. Все в природі пробуджується й оживає, а на землю приходить найбільше весняне свято - ВЕЛИКДЕНЬ. Сьогодні, напередодні цього величного свята, в Комунальній установі «Городоцький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради» відбувся захід «Свято Великодня», який підготувала й провела з вихованцями Юлія Ратушняк, вчитель- реабілітолог і Ольга Ярова, музичний керівник.

Згадали спочатку про Вербну неділю, грали гру «Вербич». Цікавою була розповідь Юлії Володимирівни про святкування Великодня в Україні, подякували нашим захисникам за можливість провести свято, за спокій у нашому краї.

Гарно виконали діти пісню «Ми місили паску», пограли веселу гру «Музична писанка». Наймолодші дітки затанцювали дитячий танець «Тук- тук». Цікаво провели вікторину «Що кладуть у Великодній кошик». На завершення заходу усі присутні переглянули невеличку виставу «На Великдень», за участю дітей, де мали змогу дізнатись, що відбувалося би в великодньому кошику, якби страви могли розмовляти. Пасочки, спечені у Центрі, діти разом із своїми батьками освятять у неділю.