Виконкомом розглянуто 33 питання порядку денного

Дата: 10.05.2024 16:01

9 травня 2024 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому розглянуто та прийнято рішення із 33 питань порядку денного.

Члени виконавчого комітету внесли зміни до складу уже діючих комісій, зокрема до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городоцької міської ради та комісії з питань прийняття, введення в експлуатацію, передачу в господарське віддання або оперативне управління, списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, списання матеріальних цінностей. Внесли зміни і до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Городоцької міської ради.

Схвалили проект рішення «Про внесення змін до Бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2024 рік».

Надали дозвіл на тимчасове розміщення дитячих розважальних атракціонів (батут, веломобілі)  в м.Городок з 15 травня 2024 року по 15 вересня 2024 року на територія міського стадіону «Колос» та визначити місце розташування автобусної зупинки громадського транспорту по вул.Станційна в м.Городок Хмельницького району Хмельницької області.

На засіданні виконавчого комітету прийнято 17 рішень щодо захисту прав та законних інтересів дітей, більша частина з них щодо надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Детальніше ознайомитись із рішеннями виконавчого комітету міської ради можна на офіційному сайті міської ради https://gorodocka-gromada.gov.ua