Зустріч із родинами загиблих військовослужбовців

Дата: 14.05.2024 16:18

Війна забирає кращих та оголює рани рідних. Третій рік повномасштабного вторгнення Україна несе непоправні втрати кращих синів та доньок.

За ініціативи міської ради сьогодні відбулась зустріч із родинами загиблих військовослужбовців, які віддали своє життя у російсько- українській війні.

Міський голова Неоніла Андрійчук зауважила, що такі зустрічі необхідні задля взаємного спілкування, обізнаності у проблемах родин військовослужбовців, надання практичної допомоги у вирішенні питань.

Вадим Побута, начальник другого відділу Хмельницького районного ТЦК привітав усіх присутніх жінок із Днем матері, подякував за гідне виховання синів, які стали гідним прикладом героїзму та патріотизму.

Начальник відділу поліцейської діяльності № 1 Юрій Краковецький поінформував присутніх про різні види шахрайських дій, зокрема виплат. А також надав рекомендації як не потрапити на «гачок» до шахраїв.

У зустрічі взяли участь представниці  ветеранського простору «Захист 4.5.0». Виконавча директорка ГО «Захист – об’єднання волонтерів» Леся Стебло повідомила, що  діяльність організації саме і спрямована на родини загиблих, безвісти зниклих, полонених. Це підтримка ветеранів у їх соціалізації, надання психологічної підтримки та юридичної допомоги.

Війна продовжується… Україна самовіддано чинить опір і Україна обов’язково переможе!

Завжди пам’ятаймо тих, кому завдячуємо сьогоденням! Шануймо і підтримуймо родини загиблих, будьмо уважними до них! Адже їхня біль – наша спільна!

Україна -непереможна, бо Герої не вмирають!