Відбулося заключне засідання балансової комісії

Дата: 21.05.2024 16:47

Сьогодні на завершальному засіданні балансової комісії під керівництвом голови міської ради Неоніли Андрійчук розглянуто результати фінансово-господарської діяльності за 2023 рік комунальних підприємств:«Городоцьке бюро технічної інвентаризації», «Госпрозрахункове виробниче архітектурно-планувальне бюро» та «Друкарня», які належать до комунальної власності Городоцької міської територіальної громади.

Керівники підприємств представили членам комісії звіти про результати своєї діяльності у 2023 році, доповідали про дотримання законодавства з питань оплати праці та розміру середньої заробітної плати, сплати податків та напрямки розвитку на найближчу перспективу.

За результатами роботи комісії перед керівниками комунальних підприємств поставлено завдання щодо удосконалення роботи, виявлення чинників, що зумовлюють зниження ефективності господарювання та підтримання постійної комунікації із населенням щодо надання власних послуг.