Мобільний сервісний центр МВС України 6 червня прийматиме громадян в Городку

Дата: 05.06.2024 14:35

До уваги жителів громади!

У четвер, 6 червня 2024 року о 10-00 у приміщенні ЦНАП за адресою: м.Городок, вул.Шевченка Т., 20 планується виїзний прийом спеціалістами Мобільного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ (МСЦ МВС України) з питань реєстрації та перереєстрації транспортних засобів та видачі (заміни) посвідчень водія за попереднім записом.

Для уточнення попереднього запису та консультацій стосовно прийому звертатися до ЦНАП або за телефоном (03851) 3-19-36.