Дата: 06.06.2024 10:04

4 червня представники ЦНАП Хмельницької області взяли участь у регіональному навчальному study-турі «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового регулювання та відновлення» під час якого відвідали Красилівську міську та Теофіпольську селищну громади.

Цей навчальний захід, організований управлінням цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації облдержадміністрації спільно з проектом «Посилене партнерство для сталого відновлення», який впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), став кроком у спільних зусиллях удосконалення системи надання адміністративних послуг шляхом обміну досвідом між адміністраторами центрів надання адміністративних послуг громад регіону.

В рамках зустрічі представники ЦНАП області ознайомились із використанням сучасних інформаційних технологій, отримали практичні рекомендації щодо надання через ЦНАП адміністративних послуг та поділились власним досвідом.