Поважний ювілей

Дата: 06.06.2024 16:08

05 червня поважний 90 – річний ювілей відсвяткувала жителька села Велика Левада Людмила Григорівна Думановська. Такий вік – майже вічність, яку заслуговує далеко не кожний. Людмила Григорівна  прожила життя, яке наповнене цікавими подіями, фактами і справами.

Достойно і з честю ювілярка пройшла через усі життєві випробування. Багато років працювла в рідному селі економістом в колгоспі, завжди користувалась та користується повагою серед односельчан.

Багаторічний життєвий шлях Людмили Григорівни Думановської – свідчення відданого служіння вимогам часу і громаді, в якій вона живе довгі роки, прагнення творити добрі справи.

В цей день з поважним ювілеєм іменницю привітала керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Ольга Бистрицька, староста сіл Купин, Велика Левада, Мала Левада Євгена Липовецька, голова міської ветеранської організації Оксана Харкавлюк та односельчани.