Журналістів привітали з професійним святом
Щороку, 6 червня, в Україні відзначають День журналіста. День встановлений Указом Президента України в 1994 році на честь прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної спільноти журналістів.
Це професійне свято журналістів, кореспондентів і репортерів. Вони не лише висвітлюють події та інформують громадськість, але й виступають як спостерігачі та критики, допомагають формувати суспільну думку. Професія журналіста вимагає великої відповідальності, об’єктивності та професіоналізму.
Сьогодні, ми живемо в надзвичайно складний для нашої держави час. Наші мужні захисники й захисниці тримають оборону на фронті, а наші медійники роблять це в інформаційному просторі. Силою слова протистоять російській пропаганді, поширюють важливі події в Україні і громаді, демонструють виваженість у висвітленні подій, відданість справі та любов до рідного міста, нашої країни.
Секретар міського голови Олена Гріх привітала представників Городоцького телерадіопресцентру, подякувала їм за щоденну наполегливу, працю, обꞌєктивність, нові сучасні креативні ідеї, творчість та відданість справі, що здобули широке визнання і шану великої аудиторії читачів і шанувальників. Побажала творчої наснаги та сміливих проектів.
З нагоди професійного свята працівників місцевих ЗМІ відзначено подяками міської ради.