Городоцька дільниця ТОВ «Газорозподільні мережі України» інформує про припинення газопостачання

Дата: 17.06.2024 15:32

Городоцька дільниця ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє, що 18 червня 2024 р. з 9 год. в зв'язку з проведенням  аварійних робіт, буде тимчасово припинено газопостачання в с.ЧОРНИВОДИ вул.ЛІНИ КОСТЕНКО.

Шановні споживачі! Просимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння  щодо необхідності проведення даних робіт.

Звертаємось з проханням перекрити  крани перед газовими приладами та забезпечити доступ до внутрішньобудинкової системи газопостачання ,а також газових приладів, при наявності службового посвідчення у працівників газорозподільної кампанії.

Відновлення подачі газу буде 18 ЧЕРВНЯ 2024 р. по закінченні робіт без додаткового оголошення.

За довідками звертатись за тел.(03851)3-14-94, при виявленні  можливих аварійних ситуацій за тел.104.