З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 08:00

28 років тому, 28 червня 1996 року, відбулася важлива подія в житті українського народу – прийнято Основний Закон держави – Конституцію. Цей документ - головний гарант державності, демократії, незалежності та соборності. Конституція гарантує національну самостійність та самосвідомість кожному громадянину України і найголовніше, це невідꞌємне право на життя.

Сьогодні, у час повномасштабної війни, українцям доводиться виборювати свої права жити у вільній державі, захищаючи державні символи, мову, кордони, права кожного громадянина України.

З нагоди Дня Конституції України щиросердечно бажаю усім українцям Перемоги, злагоди та розквіту,  міцного здоровꞌя, родинного затишку, стійкості та витримки – особливо нашим воїнам, які боронять Україну, захищаючи нас та наші родини, дають відсіч окупантам і наближають Перемогу України над ворогом.

Слава Україні!  Героям Слава!

З повагою, міський голова                                       Неоніла АНДРІЙЧУК