Городоцька міська територіальна громада

"Місто Добра" – Академія "Мама Шиє"

Дата: 02.07.2024 15:46

Фото без опису

"Місто Добра" – Академія "Мама Шиє". Цей проєкт спрямований на підтримку та навчання матерів, одиноких жінок та жінок, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ми прагнемо допомогти жінкам, які бажають здобути нові знання та навички у сфері шиття, щоб поліпшити своє життя та забезпечити краще майбутнє для себе і своїх родин.

Кожна жінка, яка потрапила в Місто Добра, пройшла свій складний шлях. Багато хто з них були позбавлені освітніх можливостей та шансу на здобуття освіти, а без цього неможливе успішне майбутнє для неї та її дітей.

Академія «Мама Шиє» – це практично – освітня програма, щодо освоєння жінками, що знаходяться в складних життєвих обставинах, потерпіли від домашнього насилля чи збройної агресії росії, та мають на утриманні малолітніх дітей чи є випускницями інституційних закладів, кваліфікованого курсу кравецької справи, шиття, оволодіння навичками роботи з сучасними виробничими швейними машинами і девайсами, якими оснащені кравецькі цехи.