Працівників поліції привітали з професійним святом

Дата: 04.07.2024 15:02

Сьогодні, 4 липня 2024 року, згідно Указу Президента України від 4 квітня 2018 року, відзначається День Національної поліції України – професійне свято служителів правопорядку.

В залі засідань відділу поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління національної поліції відбулися урочисті заходи з нагоди свята.

На свято завітав перший заступник міського голови Артур Косінський із словами щирих привітань і побажаннями успішної служби на благо українського народу.

За сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди професійного свята - Дня Національної поліції України найкращих працівників відзначено Подяками міської ради.

Велика вдячність тим поліцейським, які зараз на фронті захищають Україну від ворожої орди. Шануємо пам'ять про тих, хто загинув відстоюючи незалежність України, назавжди залишившись Героями.

Використано фотознімки: horodok.city