В Хмельницькій РДА відбулась робоча нарада, щодо виконання заходів по мобілізації та співпраці заради захисту держави

Дата: 05.07.2024 10:00

Вчора, Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, провів робочу нараду, щодо виконання заходів по мобілізації та співпраці заради захисту держави.

Участь у нараді взяли т.в.о. начальника Хмельницького районного Хмельницького РТЦК та СП Сергій Волковський, голови та відповідальні за ведення військового обліку сільських, селищних та міських рад району, керівники окремих структурних підрозділів районної військової адміністрації.

Питання порядку денного:

Основні завдання виконання вимог Указу Президента України «Про продовження строку проведення загальної мобілізації»;

Виконання заходів загальної мобілізації та співпраці між органами місцевого самоврядування та РТЦК та СП;

Організація ведення військового обліку та функціонування єдиного електронного реєстру військовозобов’язаних та призовників;

Проходження ВЛК;

Повноваження органів місцевого самоврядування під час проведення мобілізації.

Виконання розпоряджень районної військової адміністрації та територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

У ході наради було підведено підсумки роботи за попередній період, обговорили та проаналізували проблемні моменти під час виконання мобілізаційних завдань, окрім того присутні отримали рекомендації щодо подальшої роботи з питань ведення військового обліку, оновлення даних, мобілізації та оборони.

Джерело: https://www.facebook.com