Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 11.07.2024 16:02

Щодо розміщення адміністративно-офісних, адміністративно-побутових та господарсько-складських будівель на території Городоцької міської ради Хмельницької області.

Інвестор ТОВ "Епіцентр К".

Повна назва документа державного планування: "Детальний план території площею 8,9601га, кадастровий номер 6821210100:15:002:0014 по вул. Заводська площа, 7-Д, м.Городок, Хмельницький район, Хмельницька область".

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Городцька міська рада. Юридична адреса: 32000, Хмельницька обл., м.Городок , вул. Грушевського,53

Передбачувана процедура громадського обговорення: Відповідно до ст.10 та ст.12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку", громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня її оприлюднення через засоби масової інформації та триватиме до 25 липня 2024року (15днів)

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі ( у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Ознайомитися з повним текстом заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території можна на сайті та в приміщенні міської ради за адресою: 32000, Хмельницька обл., м.Городок , вул. Грушевського,53. Тел.(03851)-31862, 31233, +38(096) 838 6597

Подати свої зауваження та пропозиції можна до міського голови та на сайт екології.

Строк подання зауважень та пропозицій здійснюється до 25 липня.2024 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановлення строку не розглядаються.