Шановні медичні працівники та ветерани охорони здоров’я!

Дата: 26.07.2024 08:00

Шановні медичні працівники та ветерани охорони здоров’я!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята –

Дня медичного працівника!

Ваше професійне свято міцно увійшло в життя українського народу, усіх, кому дороге здоров`я, хто турбується про нинішній день і майбутнє своєї нації. І це свято, безперечно, пов`язують із величним іменем медика. Адже саме ви, працівники охорони здоров`я, обрали для себе найгуманніше покликання – медицину і маєте право пишатися своєю причетністю до високого служіння в ім`я здоров`я людей.

Ви – взірець свідомого служіння своєму громадянському та моральному обов’язку. Завдяки вашій невтомній праці та турботі, тисячі людей отримують необхідну медичну допомогу і повертаються до здорового життя.

Вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо нашої України, нашої громади.

Бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму, родинного затишку, терпіння, стійкості духу, і, головне - мирного неба.

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

міський голова                                            Неоніла АНДРІЙЧУК