28 лютого цього року у Великояромирській загальноосвітній школі відбулися батьківські збори з питань реформування освіти та організації освітнього процесу в школі.

Дата: 28.02.2018 18:12

На зборах були присутні міський голова Городоцької міської ради В.В. Підлісний, начальник відділу освіти Городоцької міської ради  С.В. Рибак, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради  О. І.  Бистрицька, в.о.старости Великояромирського старостинського округу Й.О.Терещук та депутат Городоцької міської ради О.А.Пасічник.

Керівники громади відповіли на актуальні запитання батьків, жителів громади. Після зборів був проведений спільний  захід ветеранів Городоцької районної організації ветеранів, учнів та педагогічного колективу Великояромирської загальноосвітньої школи до дня народження Т.Г Шевченка.

З великим задоволенням всі слухали аматорський народний хор ветеранів  "Червона калина". Пісні на слова Великого Кобзаря запали глибоко в душу  і серце кожного. Своє захоплення Т. Шевченком, його безсмертною спадщиною передали учні закладу освіти, прочитавши його улюблені поезії.

Стоячи всі  присутні виконали пісню "Реве та стогне Дніпр широкий" на слова великого пророка.

В залі панувала дружня, доброзичлива атмосфера, теплі, щирі відносини між учнями, батьками, представниками влади.