Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   № 18 – 2018 р. від 15 січня  2018 року   Про скликання  засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради

Дата: 15.01.2018 19:05

Городоцька  міська рада

Хмельницької області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 січня  2018 року                                                               № 18 – 2018 р.

Про скликання  засідання виконавчого

комітету Городоцької міської ради

Керуючись ст. 42 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати засідання виконавчого комітету Городоцькоїміської ради 17 січня 2018 року о 10 годині в приміщенні Городоцької міської ради за адресою: м.Городок,вул. Грушевського, 53.

2. Запропонувати для розгляду членам виконавчого комітету наступні питання:

2.1 Про затвердження  Регламенту роботи  виконавчого комітету Городоцької  міської ради.

2.2 Про  затвердження  складу адміністративної комісії  виконавчого комітету Городоцької міської ради.

2.3.Про затвердження складу  опікунської ради   виконавчого комітету Городоцької міської ради .

2.4  Про затвердження Положення та  складу  постійно діючої комісії  «Громада Городоччини»   виконавчого комітету Городоцької міської ради .

2.5  Про затвердження списків осіб, які обслуговуються  соціальними робітниками  у відділенні  соціальної допомоги вдома  та одиноких непрацездатних громадян, що проживають на території Городоцькоїоб’єднаної територіальної громади.

2.6 Про надання дозволу на звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на зрізання зелених насаджень.

2.7 Про введення до складу членів громадського формування з охорони громадського порядку на території Городоцької міської ради «Загін сприяння поліції» .

2.8 Про звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання    дозволу на встановлення дорожніх знаків.

2.9 Про виключення із складу членів громадського формування з охорони  громадського порядку на території Городоцької міської ради «Загін сприяння поліції» .

2.10 Про видачу довідок фізичним особам.

2.11  Про внесення змін до окремих рішеннь  виконавчого комітету Городоцької міської ради.

2.12 Інші питання

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Городоцької міської ради О.Бистрицьку.

Міський   голова                                               В.ПІДЛІСНИЙ

>>>>Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   № 18 – 2018 р. від 15 січня  2018 року   Про скликання  засідання виконавчого  комітету Городоцької міської ради<<<<<