Уряд врегулював обмеження на продаж насіння та кормів для тварин

25 березня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», якими врегулював окремі питання здійснення певних видів діяльності під час карантину.

11:10 01.04.2020

Оперативна інформація: 120 нових випадків за добу

За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 1квітня в Україні 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 17 летальних (4 за останню добу), 10 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 120 нових випадків.

10:37 01.04.2020

Благодійна допомога від працівників міської ради...

Для   особистого захисту осіб, задіяних у наданні допомоги жителям Городоцької об’єднаної територіальної громади у боротьбі з коронавірусом, міський голова Василь Підлісний,  вручив  сьогодні представникам  комунальних установ охорони здоров’я, Городоцькому відділенню Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, правоохоронним органам, сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області та структурним підрозділам міської ради  такі необхідні на сьогоднішній день захисні набори медичного одягу та антибактеріальні дезинфікуючі засоби.

16:08 31.03.2020

Адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі

Штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічни правил і норм може становитиме  від 17 000 до 32 000 гривень. «За» проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» проголосувало  344 народних депутатів. Законопроект прийнято за основу та в цілому.

16:01 31.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19, станом на 31 березня 2020 року

За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 год. 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних (2 за останню добу), 8 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 69 нових випадки.

15:48 31.03.2020