Державна фіскальна служба інформує про експериментальний проект щодо реєстрації розрахункових операцій.

Городоцьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ інформує, що з 19.06.2018 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 р. № 472 щодо реалізації з першого числа місяця, що настає за місяцем набрання чинності цією постановою (тобто – з 01.07.2018 р.), до 31.12.2019 р. експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних  та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій (далі – експериментальний проект).

15:50 16.07.2018

До уваги «єдинщиків»: на період відпустки можливе звільнення від сплати єдиного податку

Городоцьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ нагадує, що платники єдиного податку 1 і 2 груп,  сплачують даний  податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. У свою чергу нарахування авансових внесків для таких платників єдиного податку здійснюється податковими органами на підставі поданої ними заяви, зокрема щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви стосовно періоду щорічної відпустки.

11:26 27.06.2018

Набули чинності зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску

Городоцьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ інформує, що з 08.06.2018 набрав чинності  наказ Міністерства фінансів України  від  29.03.2018 № 393 «Про затвердження змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціального страхування», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24.04.2018 за № 498/31950 (далі – Наказ).

11:20 27.06.2018

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ: з 02 липня 2018 р. Змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Городоцьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ інформує, що Державна казначейська служба України на офіційному субсайті за посиланням http://www.treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/411054 звернула увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

10:40 18.06.2018