"Комуналка": що зроблено у червні-липні в громаді

Дата: 11.07.2022 08:20

Комунальники – це солдати мирного часу, які працюють за будь-яких погодних умов, у будь-яку пору року і доби. Надання якісних комунальних послуг населенню, в свою чергу, підтвердить успішність довоєнних реформ місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Як зазначили у відділі ЖКГ, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради: "Дуже важливо, що громада бере на себе відповідальність за надання якісних комунальних послуг, підтримує різні сфери життєдіяльності, розуміє проблеми людей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Комплексне вирішення цих та інших питань у нашій громаді стане значним вкладом у розбудову потужної держави".

На фото: грейдерування вулиць

Отже, надаємо перелік робіт, виконаних КП «Городоккомунсервіс» у червні-липні поточного року:

Дільниця водопровідно-каналізаційного господарства: проведено ремонтні роботи (заміну аварійних ділянок водопровідних мереж, ремонт артсвердловин) в Лісогірці, Тростянці, Турчинцях, Радковиці, Борщівці, Завадинцях, Новому Поріччі, Великій Яромирці, Старій Пісочні, Кремінній, Остапківцях і Бедриківцях.

На фото: такою була труба по вул. Червоної калини у Городку

В Городку на пров. Затишному замінено 840 м аварійної ділянки водопровідної мережі. Також проведено ремонтні роботи водопровідних мереж по вул. Озерній та Героїв Крут.
Ліквідовано прориви водопровідних мереж: по вул. Б.Хмельницького, Гончара, Пархоменко, Поповича, Сакасаганського, Невського, Володимира Великого, Заводська Площа та Червоної калини, а також прориви у селах Велика Яромирка і Скіпче.
До слова, замінено біля 100 м аварійної ділянки каналізаційного колектору по вул. Степана Бандери.

Фото без опису    Фото без опису

На фото: заміна аварійної ділянки каналізаційної мережі по вул. Корольова-Шевченка

Виконано ряд робіт з ремонту дорожнього покриття (в тому числі, грейдерування, вирівнювання шаром щебеневого покриття, ямковий ремонт з використанням бітумної емульсії).
м. Городок: вул. Гончара, Шевченка, Індустріальна, Новодвірська, Грушевського, Миру, Червоної калини, провулок Річний.
Сільські населені пункти: Кремінна, Жищинці, Пільний Олексинець, Підлісний Олексинець, Немиринці.

Відремонтовано пошкоджену лінію вуличного освітлення в Новому Поріччі.

Загалом, керівництво Городоцької міської територіальної громади розуміє, що надання якісних комунальних послуг населенню є тією ділянкою роботи, яка потребує особливої уваги. Люди очікують, що громада працює в даному напрямку, щоб життя кожного жителі міста чи села було комфортним.