Відкрито точку базування "Укрпошти"

Дата: 01.07.2022 14:49

1 липня 2022 р. у Городку відкрито точку базування Укрпошти. У ній базуватимуться 7 пересувних відділень поштового зв’язку. Одне таке відділення обслуговуватиме від 6 до 12 сіл.

Сім пересувних відділень Укрпошти обслуговуватимуть жителів Городоцької, Сатанівської, і кілька сіл Чемеровецької селищної ТГ (усього понад 50 сіл). Такі відділення мають замінити стаціонарні в селах із населенням менше 1200 осіб. Складається відділення з листоноші, начальника відділення, водія. У села вони приїжджатимуть згідно графіків, які будуть розміщенні на будівлях точок присутності Укрпошти, старостатів тощо.

Фото з сайту horodok.city

Як розповіла керуюча справами міської ради Ольга Бистрицька: "Сьогодні нові автомобілі уже здійснили виїзди у села Городоцької міської територіальної громади".

Залишаться працювати поштові відділення у Чорниводах, Великій Яромирці, Лісоводах, Клиновому, Іванківцях, Кремінній, і відділення "Городок" та "Городок-2".