Увага! Лікарні потрібні донори

Дата: 29.06.2022 20:19

Місцевий інтернет-ресурс Городок.Сity, з посиланням на директора КНП "Городоцька міська багатопрофільна лікарня" Олександра Кушніра, повідомляє, що медики запрошують жителів Городоцької громади здати кров для потреб військових, які зараз знаходяться на лікуванні у військових госпіталях.

Фото з сайту Городок.Сity

30 червня у Городок приїде бригада Хмельницької обласної станції переливання крові. "Зараз, в умовах війни, є значна потреба у компонентах крові, бо є багато пацієнтів з різними пораненнями та мінно-вибуховими травмами. Тож закликаємо небайдужих городоччан приходити і робити донації крові" — повідомив Олександр Кушнір.

Кров можна буде здати у новому корпусі лікарні. Донором крові можуть стати лише повнолітні громадяни, без протипоказань, які у минулому не хворіли на вірусний гепатит та інфекційні хвороби. З собою треба мати паспорт та ідентифікаційний код.

Доза кроводачі – 450 мл, причому це так звана рідка частина крові – плазма, яка відновлюється протягом 18-20 годин. Жінкам спеціалісти радять здавати кров 5 разів на рік, чоловікам – 6.